آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس (Coinex) و راهنمای استفاده از آن -ایران ارز دیجیتال

صرافی کوینکس یک Exchange غیر متمرکز بر پایه پروتکل اجماع Tendermint است. اصل همین است ، برای شروع ، یک هزینه کم و خانمان نسوز را وارد کنید ، که ذره ذره مسلط شوید و درصورت ضرر ، چیز زیادی از شما کم نشود . برای انتخاب بستر بهتر است که از Trc20 استفاده کنید که بستر رمز ارز Tron است با کارمزد نزدیک به صفر. اطلاعات کندل های قیمتی براساس کوینکس با سرعت و دقت بالایی دریافت می شود و شما می توانید با اطمینان فیلترهای خودتان را اجرا کنید. به طور کلی، هر چه تراکنش تاییدها بیشتری دریافت کند، برگشت ناپذیرتر خواهد بود. CoinEx یکی از بزرگترین صرافی های موجود در حوزه ی ارزهای دیجیتال است که به طور رسمی اعلام کرده میزبان ساکنین داخل ایران میباشد و حتی پاسپورت ایرانی را برای احراز هویت قبول دارد. این صرافی حتی به برخی از مجموعههای داخل ایران درصدهایی را به عنوان سود برای معرفی کاربران جدید از حجم معاملات آنها اعلام میدارد.

در حال حاضر صرافی CoinEx با ایرانی ها مشکلی ندارد و به عنوان یک صرافی بین المللی که خدمات زیادی را ارائه میدهد و از ارزهای زیادی بیشتیبانی میکند، یک انتخاب خوب است. سپس در مرکز این صفحه Security Settings را مشاهده می کنید که در جلوی آن Disable Your Account نوشته که شما می توانید اگر تصمیم به غیرفعال کردن حساب کاربری خود گرفتید با کلیک بر روی این گزینه، اکانت صرافی کوینکس خود را غیرفعال کنید. همانند قسمت قبل مقاله آموزش خرید و فروش در کوینکس عمل کنید با این تفاوت که به جای کلیک کردن بر روی Deposit بر روی Withdraw کلیک کنید.

بخش های مختلف پنل تریدینگ همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این قسمت شامل بخش های مختلفی است که در ادامه در مورد عملکرد آنها توضیحات لازم را خواهیم داد. آنها معمولاً گزینه های خرید و فروش نیز دارند.قبل از اینکه صرافی خود را انتخاب کنید، سعی کنید نگاهی به صفحه رابط کاربری معاملات آن بیندازید تا بتوانید مشاهده کنید که آیا نسبت به آن احساس خوبی دارید.در زیر تصویری از نمای رابط کاربری معاملات در صرافی کوینکس را مشاهده می نمایید.

7. رمز عبور خود را تنظیم کنید، روی گزینه تایید (“Confirm”) کلیک کنید. پس از انجام این اقدامات و تایید کد برای ورود به کوینکس مراحل ثبت نامتان به پایان میرسد. شما قبل از زدن دکمه ثبت سفارش می توانید یکی از این 4 حالت موجود در بخش مکانیزم را انتخاب کنید. اگر این موجودی کم یا صفر باشد، نمی توانید ثبت سفارش انجام دهید. برای آنکه در هنگام فروش از ضرر بیشتر جلوگیری کنیم، لازم است در هنگام سفارش شرط حد ضرر یا Stop loss را به کار بریم.

همچنین کاربران نمیتوانند وجوه خود را به صورت نقدی یا ارزهای فیات برداشت صرافی coinex برای ایرانیان کنند. علاوه بر این، به دلایل امنیتی مانند بسیاری از صرافی ها، CoinEx از پروتکل HTTPS و همچنین ذخیرهسازی کیف پول سرد استفاده کرده است. همچنین شما میتوانید عضو کانال پشتیبانی در تلگرام شوید و سوالات خود را آنجا بپرسید یا از اینستاگرام صرافی و سایتی چون کوینکس فارسی استفاده کنید. کوینکس در سال 2017 و در کشور چین کار خود را برای اولین بار آغاز کرد. گزینه Deposit برای دریافت و Withdraw برای برداشت رمزارز در دسترس شما خواهد بود. در این صرافی، ما می توانیم توکن های CET یا CoinEx Token را ارسال و دریافت کنیم و کوین های رمز نگاری شده را به یکدیگر تبدیل کنیم و یا نگه داری کنیم. VIP چهار : یعنی میزان ذخیره توکن CET ( توکن کوینکس ) در کیف پول شما برابر یا بیش از 500,000 توکن باشد.