آنچه درباره کتاب نمی دانید ممکن است شما را شوکه کند

برخی انواع رمان عاشقانه ترکی با توجه به شباهت فرهنگی بین ایران و ترکیه، برای نوجوانان بسیار جذاب خواهد بود. کتابهایی که جذابیت بسیاری دارند و شما را با دو حس کنجکاوی حل معما و عشق و عاشقی بین شخصیتهای کتاب درگیر میکنند. برخی انواع رمان با ژانر پلیسی منتشر میشوند. برخی انواع رمان عاشقانه جدید در این ژانر تالیف میشوند. رمان عاشقانه با پایان خوش یا پایان تلخ، مهم نیست. حالا که با همه آسیبهایی که گوشی موبایل برای فرزندان شما به همراه دارد، آنها مصر هستند از موبایل استفاده کنند، چه بهتر که در جهتی مفیدتر از کتاب طلسم نویسی آن استفاده کنند. صفحهآرایی و صفحهبندی کتاب به قطع وزیری عموماً باید توسط صفحهآراها و ویراستاران انتشاراتی انجام شود، چراکه آنها از تمام استانداردهای لازم و تعریف شده چاپ کتاب انتشارات آگاه بوده و در هنگام صفحهبندی کتاب به قطع وزیری به کار میبرند. از میان انواع سایز یا قطعهای کتاب، قطع وزیری، رحلی، رقعی و جیبی از معروفترین و پراستفادهترین قطعها میباشد با این حال در ذیل انواع قطع کتابها و اندازه استاندارد آنها را جهت اطلاع نویسندگان بیان میکنیم. صفحهبندی کتاب به قطع رقعی نقش مهمی در جذب مخاطب دارد، زیرا قطع رقعی بیشتر برای چاپ رمان، داستان و بهطورکلی کتبی که محتوامحور بوده و کمتر از تصاویر در آنها استفاده شده، به کار میرود، بنابراین رعایت نکاتی مانند اندازه قلم، فواصل مناسب خطوط و حواشی متن از صفحه بسیار لازم و ضروری است و چنانچه صفحهبندی کتاب به قطع رقعی به خوبی و دقت لازم انجام نگیرد، موجب خستگی چشم و دلزدگی خواننده خواهد شد.

به اندازه طول و عرض کتاب سایز یا قطع گفته میشود. در صفحه آرایی برای قطع وزیری اندازه متن، میزان فرورفتگی متن، حاشیههای چهار طرف صفحه، فاصله خطوط از همدیگر و موارد دیگر بر اساس قطع وزیری انتخاب میگردد تا علاوه بر زیباسازی و خوانایی کتاب، از اسراف و دورریز کاغذ نیز جلوگیری گردد. صفحهبندی کتاب به قطع رقعی برای کتابهایی که از اندازه معمول کمی کوچکتر هستند، انجام شده و اغلب زمانیکه متن کتاب و یا تعداد صفحات کتاب کم است میتوان از این قطع برای بهتر دیده شدن کتاب استفاده نمود. قطع رحلی بیشتر برای مجلات و کتابهای نفیس استفاده میشود. حتما برای شما هم پیش آمده که یک کتاب رمان را بیشتر از رمانهای دیگر دوست داشته باشید و موقع خواندنش، سخت بتوانید آن را زمین بگذارید. کتاب قیدار نوشته رضا امیرخانی هم یکی دیگر از آثار برجسته ای است که در این دسته جای میگیرد. برای خرید کتاب رمان و آثار پرفروش و روز دنیا کافیست به صورت غیرحضوری و از خانه به سایت بوک لند مراجعه نمایید و لذت خرید کتاب رمان بدون دغدغه را تجربه کنید. در معرفی رمانهای بزرگ دنیا تلاش میکنیم تا اینفوگرافیک کتاب را نیز در معرفی آن قرار دهیم.

وقتی که یک کتاب رمان عاشقانه جدید با ژانر مذهبی میخوانید، حس عجیبی در وجود شما جاری میشود. اما با توجه به اینکه بسیاری از مباحث مدیریتی و توسعه فردی به روانشناسی گره میخورند، بعضی از موضوعات مانند خودشناسی، شخصیت شناسی، عزت نفس و رابطه عاطفی را آموزش میدهیم. این کتاب در حجم بیشتری به آموزش مفاهیم وجود داشته در کتب ریاضی پایه ی متوسطه اول پرداخته و سوالات متداولی را بدون پاسخ به متقاضیان ارائه می دهد. داستان کودکانه باید به صورت غیر مستقیم به کودک آموزش دهد. این داستان میتواند بسیاری از عقاید امروز ما را به چالش بکشد. اگر فرزند عادت به مطالعه کتاب داشته باشد، قطعا این راه میتواند به کاهش هزینههای شما کمک کند. صفحهبندی کتاب به قطع رحلی به دو صورت تکستونی و دو ستونی بسته به محتوای کتاب متغیر و قابلاجرا است، مثلاً اگر کتاب موردنظر یک رفرنس یا مرجع باشد، حجم زیادی مطلب و محتوا را باید در آن جای داد، بنابراین چنانچه صفحهبندی کتاب به قطع رحلی دو ستونی و با قلم ریزتر انتخاب شود، وزن کلی کتاب و حجم آن کمتر و همچنین هزینه چاپ نیز به مقدار قابلتوجهی کاهش مییابد، اما برای کتب شعری مانند شاهنامه که حاوی مینیاتور و تصاویر بوده و یا قرآن مجید که نیاز به تذهیب و زیباسازی ظاهری و همچنین گنجاندن متن اصلی به همراه معنی و گاهی تفسیر آن در هر صفحه است، روش صفحهبندی کتاب به قطع رحلی برای صفحهبند متفاوت بوده و حتی به یک طراح و نقاش نیز در حین صفحهآرایی کتاب نیاز پیدا میکند و البته هزینه صفحهبندی کتاب هم بالاتر میرود.

اگر از وب سایت RAE دیدن کرده اید و به دنبال کلمه کتاب هستید ، شما نه تنها تعریفی را که به شما ارائه کرده ایم خواهید یافت ، بلکه تا 7 نیز وجود خواهد داشت ، از آنها 6 اشاره به آنچه ما واقعاً از طریق کتاب می فهمیم ، و یک هفتم از طبیعت جانورشناسی است. شما ابتدا باید بدانید دوستان شما و یا خودتان به چه حوزه ای علاقه مند هستید. هم چنین کتابخوانی به کتابخوان فرصت میدهد تا بدونِ پرداخت هزینه مالی و جانی که نویسنده یا شخصیتهای کتاب پرداخت کردهاند، تجربه آنها را مال خود کند. به خاطر طولانی بودن یک رمان، فهرست شخصیتهای اصلی و فرعی و ارتباطات میان آنها و فهرستی از رویدادهای مهم را در داخل جلد کتاب یادداشت کنید. در این کتاب ها به دلیل کوچک بودن اندازه و ابعاد کاغذ، قیمت تمام شده کتاب ها کمتر از کتاب های دیگر است. صفحهبندی کتاب به قطع پالتویی و جیبی دارای وجه اشتراک زیادی باهم هستند و با قلم ریزتر و فاصله خطوط کم انجام میشوند، چراکه دامنه کاربرد صفحهبندی کتاب به قطع پالتویی و جیبی مناسب کتب با محتوای کمحجم جهت شیک بودن و یک سری کتابهایی که نیاز به حملونقل آسان با وزن سبک را دارند، میباشد مانند ادعیه، تقویم، سررسید و …