اتاق فرار ترسناک رزرو ترسناک ترین های ایران + فیلم | allescape

اتاق فرار ترسناک رزرو ترسناک ترین های ایران + فیلم | allescape

پس یادتون نره اگه اتاق فرار ترسناک هم رفتید، معما باید حرف اول رو بزنه بعدش ی مقدار ترس بجا وارد بازی ترسناکترین اسکیپ روم تهران بشه. این اتاق فرار جذاب، با دارا بودن سناریو‌های متنوع، تمامی نیازهای شما را برای داشتن روزی جذاب پاسخ می‌دهد. اسکیپ مستر از بهترین اتاق فرار در تهران است که می‌توانید به همراه دوستان‌تان به آن سری بزنید. قم یکی از شهر های کوچک در نزدیکی تهران است که از از نظر جمعیتی ساکنین زیادی را در خود جای داده است که هر کس بنا به نیاز خود ممکن است روزی به یک اتاق فرار ترسناک خوب نیاز پیدا کند. البته که پیدا کردن بهترین اتاق فرار ترسناک ها در شهر قم که بهترین کیفیت را در فعالیت خود ارائه می دهند کار دشواری نمی باشد و به راحتی امکان پذیر است.

  • نکته‌ای که باید بدانید این است که این بازی فقط برای افراد بالای 18 سال است و به هیچ عنوان افراد کمتر از این سن، حتی با داشتن رضایت‌نامه والدینشان امکان بازی کردن در آن را ندارند.
  • در این کارخانه با اینکه فعلاً جای امنی برای اقامت محسوب می شود اما همیشه خطر حمله زامبی ها، کمبود منابع غذایی و سمی بودن هوا بازمانده ها را تهدید می کند.
  • در این اتاق ها شما باید راهی را پیدا کنید که در سریع ترین زمان به هدف بازی برسید.
  • هوا بارانی بود و آن ها در انتهای مسیر بودند که یک جاده خاکی بود و ناگهان، جسمی محکم به ماشین برخورد کرد طوریکه پدرش به عنوان راننده ماشین، با تمام قدرت روی ترمز کوبید.
  • آن ها با هم زندگی خوبی داشتند تا اینکه سعید و مراد با هم به مشکل برمیخورند.

هزینه ورودی این اتاق فرار تهران، 120 هزار تومان بوده و از 5 تا 8 نفر شرکت کننده می توانند در آن نقش آفرینی کنند. اتاق فرار یکی از اون تفریحات دسته‌جمعیه که نوع ترسناکش، حسابی بهتون هیجان میده. تو این پست، اتاق فرارهایی که بیشتر طرفدار داشتن رو معرفی کردیم، شما هم اگه تجربه هیجان انگیز و ترسناکی داشتین در بخش نظرات بگین تا لیست رو تکمیل کنیم.

مجموعه اتاق فرار گریت اسکیپ

در این مقاله می‌خواهیم راجع به بهترین اتاق فرارهای تهران صحبت کنیم و مجموعه‌های مختلف فعال در این زمینه را معرفی کنیم. اگر در برنامه خود برای سفر به تهران، به فکر یک تجربه تازه هستید، با ما در این ماجراجویی پر آدرنالین همراه باشید. اگر شما هم از افراد دسته دوم هستید و به چالش‌های این‌چنینی مثل حل معما و تجربه فعالیت‌های هیجانی واقعی علاقه دارید، این مطلب برای شماست تا با بهترین اتاق فرارهای تهران آشنا شوید و تجربه‌ای متفاوت به‌دست آورید.

نظرات اتاق فرار خانه پدری

همچنین در نظر داشته باشید زمانی که به لوکیشن رسیدید بازی شما آغاز می شود. از ترسناک ترین و بهترین اتاق فرار های تهران واقع در منطقه تهرانپارس می توان به اتاق فرار رخنه اشاره کرد بخصوص اگر برای شما، طراحی و دکوراسیون از اهمیت بالایی برخوردار است. اتاق فرار خانه پدری در منطقه تهرانپارس قرار دارد و برای دسترسی به این اتاق فرار می بایست در منطقه تهرانپارس به میدان شاهد برسید و سپس وارد خیابان زفرقندی شوید یا خیابان 196 شوید. سپس از این طریق وارد خیابان شادالویی یا خیابان 131 شده و سپس وارد خیابان نفری یا خیابان 200 شوید تا به اتاق فرار خانه پدری برسید. از ترسناک ترین اتاق فرار های شمال تهران می توان به اتاق فرار اقامتگاه ابدی اشاره کرد.

در اتاق فرار اوشنیا شما به همراه تیمتان باید روح یک مرده را آرام کنید. داستان اتاق فرار اوشنیا به شخصی برمیگردد که در نزدیکی های شهر بومهن در جاده بود تا به دهاتش برسد و به دیدار مادربزرگش برود. هوا بارانی بود و آن ها در انتهای مسیر بودند که یک جاده خاکی بود و ناگهان، جسمی محکم به ماشین برخورد کرد طوریکه پدرش به عنوان راننده ماشین، با تمام قدرت روی ترمز کوبید.