ایده های روشنایی خورشیدی برای تغییر فضای بیرونی شما

سلب مسئولیت: این پست توسط Lowe’s حمایت می شود. لطفاً از مارک هایی که از The DIY Playbook پشتیبانی می کنند حمایت کنید.

چند هفته پیش روند افزودن این چراغ های خورشیدی را به گلدان های گل خود در باغچه و جعبه پنجره خود به اشتراک گذاشتم. من فوراً با پیام هایی بمباران شدم که از چه چراغ های خورشیدی دیگری استفاده کرده ام. مردم در مورد روشنایی خورشیدی که من پنج (!!!) سال پیش به حصارمان اضافه کردم و فانوس های خورشیدی خنکی که تابستان گذشته برای ایوانمان خریدم می پرسند.

چراغ های خورشیدی را به خانه خود اضافه کنید

من به سرعت متوجه شدم که مردم علاقه مند به استفاده از نور خورشیدی هستند، اما مطمئن نیستند که این محصولات به اندازه کافی نور محیط ساطع کنند یا برای مدت طولانی دوام بیاورند. این من را به یاد پست وبلاگی می اندازد که اخیراً در مورد پنل های خورشیدی روی سقف ما نوشتم. از نظر تئوری، همه از این ایده خوششان آمد، اما فکر می‌کردند که آیا این ایده کار می‌کند و در درازمدت در مصرف انرژی و هزینه صرفه‌جویی می‌کند. (هشدار اسپویلر: ما پنل های خورشیدی خود را دوست داریم و آنها افزودنی عالی برای خانه ما بوده اند!)

نکاتی برای اضافه ، نور خورشیدی به باغ شما

امروز می‌خواستم تمام نور خورشیدی را که بیرون از خانه‌مان دارم جمع‌آوری کنم و محصولات مورد علاقه‌ام را برای امتحان به اشتراک بگذارم! نورپردازی می تواند هر فضایی را، چه در داخل و چه در خارج از منزل، بهبود بخشد، و به نظر من این ایده عالی است که نورهای مختلف را در فضای خود امتحان کنید.

چراغ های خورشیدی در فضای باز برای حصار ما

پنل های خورشیدی را به حصار خود اضافه کنید

اولین حمله من به دنیای روشنایی خورشیدی با بسته ای از چراغ های دیواری شروع شد که به ستون های حصار خود اضافه کردم. ما یک حصار جدید در پاییز 2019 نصب کردیم و من بلافاصله این چراغ های خورشیدی را اضافه کردم. به جای حفاری در حصار جدیدمان، از این نوار نصب بیرونی استفاده کردم و خوشحالم که بگویم تقریباً پنج سال است که آنها حرکت نکرده اند! نوار نصب یک راه ساده برای محکم ، وسایل بدون ایجاد سوراخ در خانه شما است.

  تیم طراحی جفت سریع - اتاق غذاخوری ساحلی
اضافه ، چراغ های خورشیدی به ستون های حصار

چراغ ها ضد آب و ضد زنگ هستند و هنوز هم خوب به نظر می رسند و بعد از این همه زمان خوب کار می کنند. آنها یک درخشش نرم و دوست داشتنی می دهند – هیچ چیز خیلی خشن – که چیزهای زیادی به باغ ما می افزاید. و بله، آنها هنوز هم کار می کنند، حتی در زمستان که روزها آفتابی نیست. آنها فقط به کمی انرژی خورشیدی برای کارکردن و ساطع نور روشن نیاز دارند.

چراغ های خورشیدی را به ستون های حصار اضافه کنید تا نور گرم ساطع شود

من همچنین این لامپ های کف را پیدا کردم که من را مجذوب خود کرد. می توانید درپوش های تزیینی روی نرده خود را با این کلاهک های خورشیدی تعویض کنید. شاید باید آنها را امتحان کنم و گزارش بدهم! آنها در چندین رنگ مختلف می آیند و به نظر می رسد سفید به خوبی با حصار ما مطابقت دارد. اگر قبلا از چیزی مشابه استفاده کرده اید به من اطلاع دهید. من دوست دارم افکار شما را بدانم!

ایده های روشنایی پاسیو

آلاچیق با فانوس های روشن در شب

باغ ما دلپذیرترین مکان برای استراحت در ماه های گرم است. من اخیراً آلاچیق جدیدمان و اتاق بیرونی را که زیر آن درست کردم، نشان دادم. از ماه آوریل که نصبش کردم خیلی از این فضا استفاده کردیم.

فانوس های خورشیدی را به ایوان خود اضافه می کنیم تا پله ها را روشن کنیم

در گذشته، من همیشه فانوس های چند منظوره را به فضاهای بیرونی خود اضافه می کردم و شمع های باتری دار را برای قرار دادن در داخل خانه خریداری می کردم. با این حال، متوجه شدم که شمع ها هرگز بیش از یک فصل دوام نمی آورند و به سرعت غرق در آب می شوند. حالا من از همان ابتدا طرفدار انتخاب فانوس های خورشیدی هستم! عمر طولانی تری دارند و نیازی به تعویض مداوم باتری نیست!

فانوس های خورشیدی در ایوان ما

من سه تا از این فانوس‌های فضای باز را تابستان گذشته خریدم و تمام سال آنها را روی پله‌هایمان کنار درب ورودیمان گذاشتم. بله، حتی در زمستان! آنها همیشه عالی به نظر می رسند و زندگی زیادی به جلوی خانه ما می بخشند. من عاشق سایه هایی هستم که ایجاد می کنند و روشی که همه چیز را اینجا روشن می کنند.


ضروری: گلدسته های نور در فضای باز!

چراغ های رشته ای روی میز پاسیو در یک حیاط در شب

چراغ‌های رشته‌ای برای من برای نورپردازی فضای بیرون ضروری است. آنها هر فضایی را روشن می کنند و آن را بسیار شیک نشان می دهند! اینها چراغهای رشته ای لامپ ادیسون هستند که ما به میز پاسیو فضای باز خود اضافه کردیم و می توانید این آموزش را دنبال کنید تا ببینید دقیقاً چگونه آنها را نصب کرده ایم.

  لیموناد برقی - یک ، زیبا
چراغ‌های رشته‌ای، محیط و گرما را به فضای بیرون می‌افزایند

ما به برق نیاز داریم، اما من می بینم که آنها اکنون چراغ های رشته ای خورشیدی را ارائه می دهند! من قبلاً هرگز آنها را شخصاً امتحان نکرده بودم، اما آنها یک راه عالی برای روشن ، فضای شما بدون نیاز به دسترسی به برق خارجی هستند. اینها بسیار شبیه چراغ های رشته ای ساده ای هستند که ما داریم، اما آنها از انرژی خورشیدی استفاده می کنند!

اضافه ، نورپردازی منظره

وقتی باغمان را بازسازی کردیم، یک برق‌کار آمد تا برق را از تخت گل‌هایمان عبور دهد تا درختانمان را روشن کند. وقتی همه چیز خراب شده بود و دسترسی به آن آسان بود انجام آن خوب بود. ما اکنون عاشق ظاهر نورپردازی در باغ خود هستیم.

دیسک های نور اضافه کنید تا فضای سبز ما را روشن کند

با این حال، ما هرگز به محوطه سازی تخت گل های حیاط جلویی خود نورپردازی اضافه نکرده ایم. من نمی خواستم پول زیادی بپردازم تا یک برقکار دوباره بیرون بیاید، بنابراین به جای آن به چراغ های خورشیدی نگاه کردم. من این لامپ های کف را پیدا کردم که فقط آنها را به زمین فشار می دهید و کارتان تمام است. نقدها به قدری خوب بود که یک بسته خریدم تا آن را امتحان کنم.

دیسک های نورانی را به زمین اضافه کنید تا خانه ما روشن شود

بچه ها، این افزوده جدید شگفت انگیز است! نصب آنها دو ثانیه طول می کشد (فقط سوئیچ پشت را روشن کنید، بگذارید در نور مستقیم خورشید شارژ شوند و آنها را به زمین فشار دهید.) و خیلی خوب کار می کنند.

چراغ های خورشیدی به بوته های ما در حیاط جلویی نور می افزایند

بدون سیم، بدون باتری، فقط انرژی خورشیدی! من آنها را در تخت گل هایمان زیر بوته های جلویی مان قرار دادم و وقتی در خیابان هستید شبیه نورپردازی حرفه ای به نظر می رسد.

جلوی خانه ما در شب

من می دانم که بسیاری از مردم از آنها به عنوان چراغ راه در چمن خود استفاده می کنند و این یک ایده خوب دیگر برای آنها است.

چراغ های باغ خورشیدی

چراغ های خورشیدی را به گلکار ما در جلوی پنجره اضافه کنید

تصمیم گرفتم از همین چراغ های تزئینی در گلدان و گلدان هایم استفاده کنم.

چراغ های خورشیدی را به گلدان جلویی خود اضافه کنید

من همیشه خواهان نورافکن های جلو پنجره ام بوده ام، مخصوصاً وقتی همه چیز برای تعطیلات آراسته است، اما باز هم نمی خواستم برای برق رسانی به آن منطقه هزینه کنم یا یک دسته سیم برای مقابله با آن داشته باشم. من سه دیسک خورشیدی را در گلدان قرار دادم و آنها خیلی اضافه کردند!

  معاملات آخر هفته - وبلاگ بکی اونز

از آنجایی که تعداد کمی از آنها باقی مانده بود، آنها را در چند گلدان در باغ قرار دادم و آنها نیز عالی به نظر می رسند. من نمی توانم تکرار کنم که چقدر نور می تواند یک فضا را متحول کند و کل ظاهر را ارتقا دهد.

وقتی شک دارید، چراغ های گرم را انتخاب کنید

این چراغ های خورشیدی درخشش سفید گرمی را به پاسیو جلوی ما اضافه می کنند

برخی از این محصولات تنها یک دمای رنگ دارند. با این حال، اگر روزی بین سفید سرد و سفید گرم انتخاب کردید، اکیداً به شما توصیه می کنم که گزینه سفید گرم را انتخاب کنید. من در این پست وبلاگ اطلاعات بیشتری درباره تئوری رنگ به اشتراک می‌گذارم، اما به طور خلاصه، رنگ‌های گرم آرامش را به ارمغان می‌آورند، در حالی که نورهای سرد می‌توانند کمی عقیم و خشن به نظر برسند. سفید گرم همیشه یک گزینه عالی است.

شبانه از باغ ما دیدن کنید

ایده های مورد علاقه من برای نورپردازی منظره

چند تابستان پیش، شبانه نگاهی اجمالی به کل حیاط خانه‌مان داشتم. از کاسه آتش روی رومیزی DIY من گرفته تا مشعل‌های تیکی ما، این پست وبلاگ ایده‌های نورپردازی باغ و پروژه‌های DIY زیادی برای مرور شما دارد.

چشمه حیاط خلوت پاسیو

آلاچیق ما و تراس پشتی ما در شب

آلاچیق پاسیو // فرش در فضای باز // میز قهوه سیاه // اطلاعات حصار // چراغ های رشته ای // سنگفرش (رنگ “خاکستری نیکل”) // صندلی های سالن // میز کناری // سکشنال // سرخس

نور خورشیدی مورد علاقه من در فضای باز از Lowe’s

نور خورشیدی در فضای باز برای روشن ، باغ شما

چراغ های مسیر خورشیدی // فانوس های سیاه // چراغ های حصاری // کلاهک نرده // چراغ های رشته ای خورشیدی // نور سیلاب // نور مسیر بیرونی // فانوس خورشیدی سفید

Loe’s مورد علاقه من برای همه چیز در خانه است. من به برندهایی که آنها می فروشند اعتماد دارم و همیشه تجربه خوبی با محصولات آنها داشته ام. با نزدیک شدن به روز یادبود، زمان خوبی است که از برخی از تخفیف‌ها در مورد برخی از این محصولات فضای باز استفاده کنید تا برای ماه‌های تابستانی که می‌آیند، همه چیز را اصلاح کنید.

ad blocker to view content'”/>

امیدوارم بتوانید برخی از این ایده های نور خورشیدی را بگیرید و به فضای خود اضافه کنید. برای افزایش جذابیت خانه خود به محوطه سازی عالی یا باغ گل بی عیب و نقص نیاز ندارید. نورپردازی می تواند فورا نمای بیرونی هر خانه ای را بهبود بخشد!

منبع: https://thediyplaybook.com/backyard-solar-lights-ideas/

See. My moral story.