بازسازی طرحی توسط وان هاوارد توسط آلیستر ناکس

وان هاوارد ریوربند خانه خنده آب اتاق فنسی

استراحتگاه‌های هنرمندان و نویسندگان اغلب در مکان‌های بی‌نظیر و آرام قرار دارند که می‌توانید به راحتی صدا را خاموش کنید تا خلاقیتتان جریان یابد. River Bend House، در زیر درختان سر به فلک کشیده اکالیپتوس و بالای رودخانه Birrarung (معروف به Yara) در نزدیکی ملبورن، استرالیا، از این نظر مشابه است، اما در شجره طراحی کاملاً منحصر به فرد است. سازه اصلی توسط معمار و محیط بان مشهور قرن اواسط قرن، آلیستر ناکس ساخته شد و پس از نزدیک به یک دهه بی توجهی و خرابی (به این فکر کنید: کوچولوها در خانه، فرشی از پیچک روی پشت بام، کابینت های پوسیده در آشپزخانه)، ساخته شد. ساخته شده. پس از اینکه برادرش یوجین هاوارد آن را از خرابی نجات داد و قصد داشت آن را به خلوتگاه هنرمندان تبدیل کند، توسط معمار وان هاوارد به دقت بازسازی شد.

وان می‌گوید: «من در کنار رودخانه از ریور بند هاوس در حومه بوته‌های شمال واراندایت بزرگ شدم. «برادرم یوجین یک سازمان هنری غیرانتفاعی (InPlace) ایجاد کرد تا تعدادی از خانه‌های واقع در یک ذخیره‌گاه زیست‌محیطی را از تخریب نجات دهد. او چندین سال برای ایجاد حمایت های بشردوستانه برای بازسازی خانه ها و کمک به هنرمندانی که بیایند و زمان خود را در منطقه ای با اهمیت فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی عمیق سپری کنند، کار کرد.

وان که روی بودجه بسیار کم کار می کرد، از دوستان و همکارانش خواست تا در این پروژه داوطلب شوند و همچنین صنعتگران محلی آثار خود را اهدا کنند. تاریخچه فرهنگی غنی برای نوسازی وجود داشت، به ویژه تاریخچه صنایع دستی در این منطقه (به ویژه سرامیک) و تاریخچه «مدرنیسم بوش» و خانه های خود ساخته. ما از بسیاری جهات کار را با روح خانه های اصلی ساخته شده در منطقه انجام دادیم که توسط دوستان و همکاران طراحی شده بود و با وسایل زیبا از سازندگان و طراحان محلی مبله شده بود.

  Mes meilleurs conseils pour concevoir un espace du début à la fin

تاکنون پاسخ هنرمندانی که اقامتگاهی در ریور بند داشته اند؟ وان می‌گوید: «بسیاری از هنرمندان ملل اول و دیاسپورا وقت خود را در اینجا گذرانده‌اند، و شیوه‌های آنها اغلب بر میراث استعمار و فرهنگ گمشده متمرکز است. “یک پاسخ ثابت وجود دارد که ریور بند برای آنها مانند مکانی شفابخش است.”

در زیر، معمار جزئیات بازسازی قابل توجه را به اشتراک می گذارد.

عکاسی توسط شان فنسی، با حسن نیت از معماران وان هاوارد، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد.

خانه بی ادعا بین تپه و صخره ای که به پایین t 17 سرازیر می شود، قرار گرفته است.
تصویر بالا: خانه بی ادعا بین تپه و صخره ای قرار گرفته است که به سمت رودخانه پایین می رود.
به غیر از اجاق گاز، همه چیز در آشپزخانه جدید است اما مرجع 18
بالا: به غیر از اجاق چوبی، همه چیز در آشپزخانه جدید است اما به روح فروتنی اصلی اشاره دارد. وان می‌گوید کابینت‌های روکش مشکی “برای حساس بودن به دیوارهای تخته سه لا موجود (به اتاق غذاخوری و اتاق خواب مراجعه کنید) انتخاب شده‌اند، اما نه برای تقلید از آن. میزهای فولادی ضد زنگ دارای روکش سرد و شیری زیبا (بدون پرداخت) هستند که نور منعکس شده از رودخانه زیر را به زیبایی منعکس می کند. آنها در نظر گرفته شده اند که در طول زمان خراشیده و علامت گذاری شوند.

منبع: https://www.remodelista.com/posts/river-bend-house-laughing-waters-australia-vaughan-howard-inplace/

Domki na działkę kujawsko pomorskie. See. My moral story.