بروکر فارکس چیست؟ آیا می دانید کارگزاری فارکس چیست؟ 100 درصد نکات!-بروکر آمارکتس

زیرا اگر یک بروکر اسپرد بالایی را داشته باشد، در این صورت معامله گران باید بخش زیادی از سود خود را به اسپردها اختصاص دهند. جالب است بدانید که در این مطلب که برای شما تهیه کرده ایم، رتبه اول کمترین و پایین ترین میزان اسپرت را در بروکر فیبوگروپ از آن خود کرده است. توجه داشته باشید که منظور از اسپرد تفاوت قیمتی است که در خرید و فروش یک جفت ارز وجود دارد. این بروکر برای سهولت کار مشتریان، واریز و برداشت ریالی وجه به صورت مستقیم را امکان‌پذیر کرده است و تنها بروکر فارکس است که بانک‌های ایران نزد وی حساب معاملاتی افتتاح کردند. رکورد بزرگ‌ترین سپرده مارجین حساب معاملاتی نزد بروکر پی سی ام متعلق به بانک صادرات ایران به میزان حدود ۱۲۰ میلیون دلار بوده است. انتخاب بهترین بروکر های فارکس در دنیا به خصوص برای ایرانیان دارای چالش‌های بسیار زیادی است.

اسپرد در بهترین کارگزاری فارکس برای ایرانیان

قطعاً با مطالعه این مطلب اطلاعات بسیار خوبی در مورد انواع بروکر ها به دست خواهید آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هرکدام از آنها لینک داده شده مراجعه کنید تا اطلاعات جامع تری به دست آورید. یونیکورن مجموعه ای از شرکت های مالی را تشکیل داده و می توان گفت یک هلدینگ است. این بروکر رگوله CySEC قبرس را برای مشتریان اروپایی خود دریافت کرده است و برای دیگر مشتریان خود از رگوله های FSC Saint Vincent و BVI استفاده می نماید. واریز و برداشت به صورت ریالی خیلی سریع و بدون نیاز به هیچ گونه کمیسیونی انجام می شود. ایجاد افتتاح حساب با کمترین مبلغ در اجرای معاملات سرعت بسیار خوبی دارد.

  • چیزی بنام اسپرد صفر وجود ندارد و معنی حساب Zero نزدیک به صفر هست و به طور میانگین ۱ پیپ اسپرد دارند.
  • بنابراین بعد از انجام مراحل مختلف احراز هویت، می توانید براحتی وارد معاملات مختلف شوید.
  • اما در بروکرهای No Dealing Desk بروکر با اتصال به بانک ها سفارشات مشتریان را انجام می‌دهد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

بروکر فیبوگروپ یکی از قدیمیترین بروکرهای فعال در بازارهای مالی است که به ایرانیان خدمات ارائه میکند. در این متن نیز سعی داشته‌ایم تا بهترین بروکرهای فارکس را به شما معرفی کنیم. اگرچه نتیجه این معرفی پس از ساعت‌ها بررسی مشخص شده است، با این حال بهتر است قبل از انتخاب نهایی بیشتر تحقیق کرده و بر اساس نتایج به دست آمده تصمیم‌گیری کنید.

بروکر فارکس چیست؟ آیا می دانید کارگزاری فارکس چیست؟ 100 درصد نکات!-بروکر آمارکتس

در ادامه توضیحات مختصر و مفیدی را از بین چند بروکر آماده کردیم که بتوانید در یک نگاه مقایسه بروکرها را انجام دهید. هر دو خوب هستند باید شرایط حساب ها، نوع واریز و برداشت، میزان اسپرد و کمیسیون و … را بررسی کنید. بروکری که رسما با کاربران ایرانی کار می کند هیچوقت پول شما را بلوکه نمی کند و تابحال هم در تاریخ موردی نبوده که در بروکر معتبر همچین اتفاقی بی افتد. در بروکر های فارکس پشتیبانی از طریق سایت، ایمیل یا نرم افزار های پیام رسان، راحتی و همیشه در دسترس بودن بسیار مهم و تاثیر گذار است. علاوه بر این فارسی زبان بودن پشتیبان ها می توانند بسیار سریع سوالات شما را پاسخ داده و ایرادات و یا مشکلات را اسپرد بروکر آمارکتس رفع کند.

۷- تنوع حساب های معاملاتی و امکان ورود به سرمایه های کم

در حال حاضر این بروکر در چهار کشور قبرس، جمهوری چک، سوئد و آلمان شعب خود را افتتاح کرده است. با جستجو در اینترنت و فروم‌ها می‌توانید ببینید که اکثر کاربران و مشتریان یک بروکر درباره آن چه نظری دارند. هر چه بروکری کاربران راضی بیشتری داشته باشد طبیعتا می‌توانید با اطمینان بیشتری نزد او حساب باز کنید. سابقه فعالیت طولانی یک بروکر به تنهایی دلیل نمی‌شود که آنرا معتبر بدانیم اما قطعا امتیازی مهم و مثبت است.

آموزش ثبت نام و ساخت حساب در صرافی کوکوین kucoin