خرید و فروش تتر از صرافی معتبر ایرانی ارز اکس-تترفا

خرید و فروش تتر از صرافی معتبر ایرانی ارز اکس-تترفا

کارمزد از ارزی که پس از انجام معامله دریافت می‌کنید کسر می‌شود. صرافی‌ها کارمزد را به صورت درصدی محاسبه می‌کنند که در هنگام خرید و فروش تتر، این کارمزد به معامله گر نمایش داده می‌شود. سایر کارشناسان ارزهای دیجیتال معتقدند که تتر در بازار ارز دیجیتال «به طور کامل» وثیقه نشده و این موضوع از یک سال پیش مورد بحث قرار گرفته است. در نتیجه با توجه به همه گمانه زنی‌ها و ادعاهایی که در مورد تتر وجود دارد، نمی‌توان به طور دقیق مدعی شد که این ارز دیجیتال همان دلار آنلاین است. با این حال به صورت کلی، تتر همان دلار از نوع دیجیتالی محسوب می‌شود.

شایان ذکر است توکن EURT نیز به همین شکل بوده و یورو دیجیتالی می باشد که البته کاربرد آن در معاملات کمتر از USDT است. جالب است بدانید شرکت آی فینکس به تازگی توکن XAUT را که با پشتوانه طلا کار می کند وارد بازار رمزارزها کرده است. این توکن نسبت به توکن ارزهای فیات کمتر شناخته شده و کمتر مورد معامله و استفاده قرار می گیرد. در این بخش، کلیتی از نوع کارکرد تتر و شکل آن در بازار رمزارزها را به شما عزیزان و کاربران گرامی سایت کیف پول من توضیح دادیم.

  • این فرآیند در تمامی ساعات شبانه روز خودکار بوده و چند دقیقه پس از پرداخت به صورت کاملا خودکار حساب بیت کوین شما شارژ خواهد شد.
  • در نظر داشته باشید که طبق ادعای شرکت سازنده تتر، این رمزارز توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود تا قیمتش ثابت و برابر با ۱ دلار باقی بماند.
  • از زمان ورود ارزهای دیجیتال به ایران و آگاهی و تمایل افراد برای خرید ، موانع زیادی وجود داشت.

تتر یک وسیله پرداخت حسابداری است و نیازی به محاسبه آن به دلار نیست. اگرچه تفاوت انواع این ارز به میزان کارمزد و سرعت انجام تراکنشبستگی دارد اما شما می توانید در مقاله انواع Tether اطلاعات دقیق تری در این زمینه بدست آورید. نحوه تولید و عرضه USDT به این شکل است که شرکت iFinex که مالک تتر می باشد و صرافی بیتفینکس از آن اوست مبدا تولیدات تتر است. سپس بعد از آن در جریان توزیعاتی متمرکز به سایر صرافی ها مانند بایننس یا Houbi و سایت تتر … وارد می شود. در ثبت سفارش با تعیین حد سود و ضرر می توانید ریسک خود را به حداقل برسانید.

مزایای و ویژگی های قابل توجه تتر (Tether)

لیست کیف پول های تتربسیار گسترده است و سرمایه گذاران بدون هیچ نگرانی می توانند نسبت به خرید و فروش این استیبل کوین اقدام نمایند. Bitfinex بزرگترین صرافی خرید و فروش بیت کوین در جهان به لحاظ حجم معاملات است. در نظر داشته باشید برای تسریع واریز وجه به پیش از اقدام به فروش تتر، اطلاعات حساب بانکی خود را در حساب کاربری خود در وب سایت پی 98 ثبت کرده باشید. دراین روش شما می توانید بدون درگیری به مفاهیم پیچیده مانند شکاف قیمت، بهترین قیمت بازار و … با روش های امن و ساده به خرید و فروش USDT بپردازید.

کیف پول کوینومی

توجه داشته باشید این صرافی ها از نظر منطق کاری و امنیت پلتفرم دارای ریسک قابل ملاحظه ای می باشند . چرا که چون نگهداری کیف پول مشتری بایستی در سرورهای مطمئن و به روز متعلق به خود صرافی انجام شود . نگرفتن این هزینه به این معناست که صرافی نیاز هایمالی خود را به صورت پنهانی از روش های دیگر دور از چشم کاربر تامین می کند .

آیا برای خرید یا فروش تتر به دنبال صرافی تتر هستید؟

اما هر کدام از این ارز ها فرصت های سرمایه گذاری مربوط به خود را دارند . با وجود این، شما همیشه می‌توانید توکن‌های USDT رایگان را با استفاده از ابزارهای دیگر به دست آورید در زیر توضیح می‌دهم که چگونه تتر رایگان را دریافت کنید. در مورد اول خرید بدون واسطه شما مستقیما با صرافی طرف حساب هستید . آیا برای خرید یا فروش تتر به دنبال صرافی تتر هستید؟ برای این کار شما می‌توانید در هر صرافی که معادلات رمز ارزها صورت می‌گیرد، انجام دهید. در حال حاضر، یک صرافی که فقط خرید و فروش تتر در آن انجام شود وجود ندارد و اگر هم وجود داشته باشد، توجیه اقتصادی بارزی نمی‌تواند داشته باشد.

کیف پول تتر Tether

ما در این پلتفرم بستر آنلاین و شبانه‌روزی خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله ارز دیجیتال تتر را برای شما فراهم کرده‌ایم. از این طریق شما می‌توانید با انتقال ارز فیات به حساب مورد نظر، مقدار مورد درخواست از تتر را از صرافی بخرید. نحوه فروش ارز دیجیتال تتر نیز در این صرافی‌ها آسان است و می‌توانید تتر را به دلار تبدیل کنید. از آنجا که امکان انتقال مستقیم ریال به صرافی‌های خارجی وجود ندارد، برای خرید ارز دیجیتال در این صرافی‌ها به تتر نیاز خواهید داشت.