راهنمای هدیه روز پدر – سارا شرمن ساموئل

آیا فقط من هستم یا به نظر می رسد روز مادر و روز پدر امسال نزدیک تر است؟ شاید من بیش از حد دارم و به نظر می رسد همه چیز خیلی سریع می گذرد! به هر حال من هستم خوشحالم که از روپرت و تمام پدران زندگیمان تجلیل می کنم. من چند چیز را که به دنبال روپی هستم جمع آوری کرده ام.

واقعا خنده داره بازی پینگ پنگ? می توانید آن را به میز ناهارخوری یا حتی میز پیک نیک وصل کنید! ما عاشق بازی در خانه خود هستیم و بردن آن به خانه دریاچه جدیدمان (!!!) بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

صحبت از بازی ها، اینجاست زیباترین صفحه شطرنج شما قبلا آن را دیده اید! و یکی پیراهن جدید یا دو این همیشه ایده خوبی است، یعنی اگر واقعاً بخواهد آنها را بپوشد هه

امسال قطعاً به خانه دریاچه خود فکر می کنم زیرا کولر سطلی حمل به ساحل یا بیرون آوردن در ایوان بسیار مفید است. در این مورد هم همینطور صندلی تاشو زیبا (همچنین برای همه آن بازی‌های ورزشی که اکنون ارائه می‌دهیم مفید است – بله، ما اکنون والدین ورزشکاری هستیم!) و این فانوس بچه ها دوست دارند آن را به ساحل ببرند یا در شب های طولانی تابستان در ایوان روشنایی کنند. و یکی گریل رومیزی قابل حمل؟! آیا می دانستیم اینها وجود دارند؟

در نهایت، من می توانم قول بدهم که حداقل یک پدر در زندگی شما می تواند از یک کیف پول جدید استفاده کند، و این یکی آنقدر قوی است که سالها و سالها دوام بیاورد. همه عاشق یک کتاب جذاب هستند و این یکی فوق العاده است. و بابا چه چیزی را بیشتر از یکی دوست دارد عکس قاب شده او با یکی از نوزادانش؟ من قصد دارم عکسی را که در سمت چپ می بینید قاب کنم. این شیرین ترین نیست؟

  معاملات آخر هفته و خرید هوشمند

روز پدر بر همه پدران و پدران صمیمانه مبارک باد!

منبع: https://sssedit.com/fathers-day-gift-guide/

Png | domki na działkę kujawsko pomorskie. Partager. My moral story.