راه اندازی سایت مرجع عکس هنرمند بدون حق امتیاز

من چند ماهی است که روی یک پروژه جدید در پشت صحنه کار می کنم و اکنون آماده راه اندازی رسمی آن هستیم! من بسیار خوشحالم که سایت جدیدم را ارائه می کنم… www.artistreferencephotos.com

یکی از بزرگترین ناامیدی هایی که من به عنوان یک هنرمند رو به رشد تجربه کرده ام، یافتن عکس های مرجع برای چیزهایی است که می خواهم نقاشی کنم که ممکن است به طور روزانه نبینم. خوانندگان و فالوورهای اینستاگرام من سخاوتمندانه عکس‌هایی را با من به اشتراک گذاشتند، اما همه هنرمندان مخاطب سخاوتمندانه‌ای به عنوان منبعی برای استفاده در مواقع نیاز به عکس‌های خاص ندارند. بله، هنرمندان می‌توانند تصاویر را به‌صورت آنلاین جستجو کنند، اما محدودیت‌هایی حتی در وب‌سایت‌های اشتراک‌گذاری عکس «رایگان» وجود دارد و اگر بخواهید مجوز تکثیر و فروش اثر خود را صادر کنید، ممکن است کارها دشوار شود. در تمام تحقیقات آنلاین خود دریافتم که هیچ وب سایتی وجود ندارد که واقعاً یک کتابخانه عکس مرجع بدون حق امتیاز برای هنرمندان باشد، بدون هیچ رشته ای.

بنابراین، من فکر کردم … کسی باید یک وب سایت اشتراک گذاری مرجع برای هنرمندان ایجاد کند.

و سپس همان سؤالی را که بیش از یک دهه پیش پرسیدم، وقتی فکر کردم کسی باید رنگ شیر را به روشی جدید در یک پالت رنگی تازه و بسته بندی منحصر به فرد معرفی کند، پرسیدم… چرا من نه؟

من با دستیار و طراح گرافیکم، هایدی، در مورد ایجاد این سایت صحبت کردم و او در کار بود، بنابراین شروع کردیم. او وب‌سایت را ساخت و من محتوا را نوشتم و عکس‌ها را جمع‌آوری کردم و از سال‌ها عکس‌های مرجع از کتابخانه دیجیتال خودم استفاده کردم. در حالی که هایدی جادوی خود را انجام می داد، من نیز باید به چشم انداز خود برای سایت فکر می کردم. در اینجا برخی از چیزهایی است که من به آنها فکر کردم و آنچه که عکس های مرجع هنرمند را منحصر به فرد می کند…

Artist Reference Photos یک سایت اشتراک‌گذاری مرجع است، نه یک سایت اشتراک‌گذاری عکس.

اولین تمایزی که می‌خواستم انجام دهم این بود که این سایت یک اشتراک‌گذاری مرجع خواهد بود و نه اشتراک‌گذاری عکس. سایت های اشتراک گذاری عکس و ذخیره عکس های زیادی در اینترنت وجود دارد، اما هدف آنها ارائه کتابخانه ای از عکس های خوب است. اگر در این سایت‌های تصویری جستجو کنید، عکس‌های بسیار ویرایش‌شده‌ای پیدا خواهید کرد که قبلاً از طریق این فرآیند ویرایش به صورت هنری تفسیر شده‌اند. اگر می خواهید یک عکس برای وب سایت، بروشور، گرافیک یا ارائه خود داشته باشید، سایت اشتراک گذاری عکس همان چیزی است که نیاز دارید.

  Brenac & Gonzalez & Associés آپارتمان‌هایی را برای دهکده ورزشکاران ایجاد می‌کند

در طی سال‌ها کار بر روی عکس‌ها، آموخته‌ام که چیزی که یک عکس عالی می‌سازد، یک عکس مرجع عالی برای یک نقاشی نیست. برای عکاسی، من حتی نور را دوست دارم و از عکس هایی با نور خشن یا سایه های با کنتراست بالا اجتناب می کنم. در تضاد بین نور و سایه است که جادو در نقاشی ها اتفاق می افتد. سایه ها چیزی هستند که به یک جسم شکل می دهند و نور چیزی است که به یک مکان جو می بخشد. اگر طیف وسیعی از مقادیر را ندارید، ممکن است نقاشی صاف به نظر برسد یا جهتی که نور از آن می آید ممکن است گیج کننده باشد.

همچنین یاد گرفتم که به یک عکس عالی، واضح و واضح به عنوان مرجع نیازی ندارم. داشتن جزئیات زیاد خوب است، اما گم شدن آن آسان است. راستش، اگر عکس کامل نباشد، بهتر است، بنابراین من نمی توانم روی جزئیات تمرکز کنم و باید روی اشکال بزرگ، بلوک های ارزشی و ساده ، صحنه برای ترکیب بندی قوی تر تمرکز کنم. من فقط به اشکال مرجع مانند اشکال درخت، اشکال ابر، خطوط در منظره و غیره نیاز دارم. من عکس‌های زیادی از پنجره ماشین می‌گیرم، عکس‌ها را باز نگه می‌دارم تا بتوانم بهترین ترکیب‌بندی را هنگام برش آن‌ها پیدا کنم.

به این دلایل، عکس‌های مرجع من با عکس‌هایی که برای وبلاگ، شبکه‌های اجتماعی یا مجلاتم می‌گیرم بسیار متفاوت است. عکس‌های موجود در سایت همیشه بهترین عکس‌ها نیستند، اما نقطه شروعی عالی برای هنرمندان خواهند بود. یک هنرمند دوست ندارد یک عکس زیبا به او پیشنهاد شود. کار هنوز انجام شده است. آنها می خواهند کاری را اجرا کنند که الهام بخش آنها باشد و داستان جدیدی را تعریف کنند.

عکس های مرجع هنرمند واقعاً بدون حق امتیاز هستند.

از آنجایی که این به صراحت در هیچ کجای اینترنت در دسترس نبود (که بتوانم آن را پیدا کنم)، برای من بسیار مهم بود که این سایت واقعاً و به وضوح عکس های بدون حق امتیاز را ارائه دهد. شما می توانید از این عکس ها برای ایجاد آثار هنری خود برای فروش استفاده کنید. این شامل اصل، چاپ و/یا هنر دیوار و/یا محصولات دارای مجوز می شود. هیچ محدودیتی برای فعالیت شما به عنوان یک هنرمند وجود ندارد و لازم نیست نگران چاپ ریز یا مناطق خاکستری باشید. هیچ وابستگی ای وجود ندارد.

تنها هشداری که داریم این است که این یک سایت اشتراک گذاری عکس نیست. ما عکس‌هایی را برای شما ارائه نمی‌دهیم تا در وب‌سایت خود از آنها استفاده کنید یا کارهای چاپی یا گرافیکی انجام دهید. راستش را بخواهید منابع بهتری برای این کار به وفور وجود دارد.

آیا هنرمندان مایلند از عکس هایی استفاده کنند که در دسترس هنرمندان دیگر است؟

برای من این بزرگترین سوال بود. بسیاری از هنرمندان حرفه ای و آماتور را می شناسم که از عکس هایی که می گیرند، عکس های گرفته شده توسط مشتریان یا عکس هایی که آنلاین پیدا می کنند، خلق می کنند. من می دانم که درصد زیادی از هنرمندان از روی عکس ها نقاشی می کنند، بنابراین می دانستم که علاقه ای به این منبع وجود خواهد داشت. اما چه اتفاقی می افتد اگر چندین هنرمند از یک تصویر آثاری خلق کنند؟ خوب، اگر برای امپرسیونیست ها به اندازه کافی خوب باشد، می گویم برای هنرمندان عصر اینترنت به اندازه کافی خوب است.

  قلاب بافی در مقابل بافندگی - به روز شد

در تحقیقاتی که روی هنرمندان جنبش امپرسیونیسم انجام دادم، متوجه شدم که آنها اغلب با هم نقاشی می‌کردند و یکدیگر را نقاشی می‌کردند. آنها فضای استودیو، منابع، مدل‌های طبیعت بی‌جان و وسایل را به اشتراک گذاشتند، با هم سفر کردند و مکان‌های مشابهی را نقاشی کردند. یکی از نمونه های مورد علاقه من، طبیعت بی جان هرون اثر آلفرد سیسلی و فردریک بازیل است. اگر تا به حال نام بازیل را نشنیده اید، باید درباره او بخوانید! او یکی از رهبران اولیه جنبش امپرسیونیسم بود، اما تنها در ۲۸ سالگی در جنگ فرانسه و پروس کشته شد. پس از مرگ، برخی از آثار او در اولین نمایشگاه امپرسیونیست قرار گرفتند، اما او به اندازه همکارهای اولیه اش مونه، رنوار و سیسلی شناخته شده نیست.

اگرچه این آثار از همان صحنه طبیعت بی جان نقاشی شده بودند، اما هر هنرمند آن را به شیوه خود تفسیر کرد. می‌توانید ببینید که سیسلی با رنگ‌های سفید گرم‌تر نقاشی کرد، پرنده سمت راست سر حواصیل را حذف کرد و اجازه داد پس‌زمینه در سایه حل شود. هر دو آثار بزرگی هستند و هیچکدام به دلیل استفاده از موضوع یکسان از ارزش یا کاهش ارزش خود کاسته نمی شوند. در میان هنرمندان معاصر نمونه های زیادی از این دست وجود دارد.

من عاشق اعتماد به نفس و همچنین سخاوت آن هستم. حتی بیش از 100 سال بعد، این به من می گوید که این هنرمندان توسط یکدیگر تهدید نشده اند. آنها ارزش و منحصر به فرد بودن کار خود و موهبت یادگیری را در کنار دیگران می دیدند.

امیدوارم این سایت نه تنها منبعی برای هنرمندان باشد، بلکه جامعه ای سخاوتمند باشد که در آن بتوانیم آثار هنرمندان خلق شده از کتابخانه خود را به نمایش بگذاریم و میزبان چالش ها با جوایز باشیم.

آیا می توانم عکس های مرجع هنرمند را مشارکت دهم؟

آره! خواهش میکنم! با ارسال این تماس در این وبلاگ و در رسانه های اجتماعی، متوجه شدم که مردم عکس هایی دارند که می خواهند به اشتراک بگذارند. آنها عکس های فوق العاده ای از حیوانات خانگی خود، در تعطیلات، از پنجره ماشین، در باغشان، در شهرشان، از آسمان، از قایق، از آب، از برف… می گیرند و این عکس ها در گوشی هوشمندشان از بین می روند. اگر عکس‌هایی دارید که می‌خواهید با هنرمندان به اشتراک بگذارید، بدون هیچ رشته‌ای، لطفاً در سایت ما مشارکت کنید. شما می توانید در اینجا مشارکت کنید.

  وسواس های فعلی: در حال پخش - Remodelista

می‌دانم که همه نمی‌خواهند یک حساب ایجاد کنند (رایگان است و ما فقط از ایمیل شما برای اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی‌ها استفاده می‌کنیم). در صورت تمایل می توانید عکس های خود را مستقیماً از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید.

به سادگی عکس های مرجع خود را به [email protected]. با انجام این کار، موارد زیر را تایید و موافقت می کنید:

  1. ارسال ناشناس: نام شما به عنوان نویسنده عکس نمایش داده نخواهد شد. اگر عکاسی هستید که می‌خواهید کار خود را به اشتراک بگذارید، لطفاً آن را به یک سایت اشتراک‌گذاری عکس که برای این منظور طراحی شده است ارسال کنید.
  2. رایگان و بدون حق امتیاز: عکسی که ارسال می‌کنید به‌عنوان یک تصویر رایگان و بدون حق امتیاز در دسترس هنرمندان قرار می‌گیرد تا در پروژه‌های خلاقانه‌شان از جمله قطعات برای فروش و صدور مجوز از آن استفاده کنند.

هر چند وقت یک‌بار عکس‌های جدیدی را به کتابخانه عکس مرجع هنرمند اضافه می‌کنید؟

ما قصد داریم هر هفته به طور متوسط ​​10 تا 20 عکس جدید اضافه کنیم و من قبلاً با مردم محلی تماس گرفته ام تا از آنها بخواهم از زمین، ساختمان ها و حیوانات خود عکس بگیرند تا تنوع بیشتری داشته باشند. امیدوارم ما یک کاتالوگ غنی از هزاران عکس ایجاد کنیم که طیف وسیعی از سلیقه ها و موضوعات را نشان می دهد. من حتی دوست دارم مدل هایی را استخدام کنم تا طیف وسیعی از چهره ها را برای پرتره و مطالعات فیگور لباس گرد هم بیاورند. اما باید گام های کوچکی برداریم و ببینیم چطور پیش می رود.

اگر می‌خواهید بدانید چه زمانی عکس‌های مرجع جدید را به سایت اضافه می‌کنیم، در لیست پستی ما از اینجا یا با پر ، کادر زیر مشترک شوید…

چگونه می توانم در این راه اندازی کمک کنم؟

با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری این سایت! آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. آن را با دوستان خلاق و هنرمند به اشتراک بگذارید. آن را با افرادی به اشتراک بگذارید که عاشق عکس گرفتن هستند اما راهی برای اشتراک گذاری آنها ندارند. آن را با شخصی که عکس می‌گیرد و همیشه می‌گوید، به اشتراک بگذارید، “این یک نقاشی عالی خواهد بود.” »

من در مورد این وب سایت بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم هنرمندان در روغن، گرافیت، آبرنگ، زغال چوب، اکریلیک، سیم، مواد ترکیبی، از گل تا پارچه چه چیزی خلق می کنند، رسانه مورد علاقه خود را با این عکس ها پر کنید. . امیدوارم این منبع عالی برای هر هنرمندی باشد که به آن نیاز دارد.

www.artistreferencephotos.com

در اینجا یک ویدیو نشان می دهد که یک بازدید سریع از سایت را نشان می دهد…

منبع: https://missmustardseed.com/royalty-free-artist-reference-photos-site-launch/

Domki na działkę kujawsko pomorskie. Partager. My moral story.