فرش ماشینی 700 شانه فروشگاه تخصصی فرش ماشینی-فرش شادرخ

به همین جهت مجبوریم که از نخ های با کیفیت تر و با ضخامت کمتر استفاده کنیم .حالا که در فرش های با شانه بالاتر، نخ ها نازک تر شدند، اگر طول نخ ها زیاد باشد، نخ ها روی هم می خوابند و نقش و نگار فرش به هم می ریزد. به همین دلیل هرچه شانه و تراکم بالاتر برود، مجبوریم برای حفظ زیبایی نقش و نگار فرش، طول نخ مورد استفاده را کاهش دهیم . ارسال رایگان فرش تا نزدیک ترین باربری محل زندگی شما یکی از ویژگی های است که باعث به صرفه شدن خرید اینترنتی فرش شما می شود. چون حمل و نقل فرش کاری سخت و پرهزینه است از این رو فرش شادرخ تمام سفارشات خود را به صورت رایگان برای مشتریان ارسال می کند. فرش 700 شانه در میان فرش های باکیفیت از قیمت مناسب تری برخوردار هست. به دلیل استفاده از نخ 100% اکرولیک در فرش های 700 شانه استاندارد باعث طول عمر بالا فرش می شود و برای مشتریانی که بدنبال فرش با کیفیت خوب و قیمت مناسب هستند فرش 700 شانه شادرخ بهترین گزینه است.

از این رو بنا به ضرب المثل هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست وقتی در بازار به دنبال فرش ماشینی هستید، حواستان به این نکته نیز باشد. از این رو قیمت آن از فرش هفتصد شانه کاشان کمتر است و برخی آن را با عنوان قالی 700 شانه ارزان به مشتریان می‌فروشند. اما اگر برای خرید قالی 700 شانه به بازار می‌روید، نگران تشخیص قالی 700 شانه از قالی طرح 700 شانه نباشید، فرش هفتصد شانه کاشان ریز بافت‌تر و دارای پرزهای کوتاه‌تری نسبت به فرش طرح 700 شانه است. عامل دیگری که بر قیمت فرش هفتصد شانه کاشان تاثیر می‌گذارد، خرید در نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌هایی است که معمولا گران تر از قیمت فرش فرش ۷۰۰ شانه ارزان قیمت درب کارخانه است. البته باید بدانید به دلیل این که ضخامت این محصولات در عین کیفیت و قیمت مطلوب مناسب تر از فرش های تراکم بالاست امروزه خرید فرش 700 شانه دستباف گونه به نسبت تراکم های بالاتر رایج است.

مجتمع ریسندگی بافندگی ساویز بافت، جزو برترین تولید کنندگان فرش کاشان است که توانسته است با استفاده از نخ 100 درصد آکریلیک هیت ست شده، بهترین فرش های ماشینی آکریلیک کاشان را در شانه و تراکم های مختلف تولید کند. این شرکت فرش، در طی سال ها فعالیت خود توانسته است در تولید فرش های 1500 شانه کاشان، فرش 1200 شانه کاشان، فرش 1000 شانه، فرش 700 شانه از پیشرفته ترین دستگاه های بافت دنیا و از دانش متخصصان مجرب بهره گیرد. تولید فرش ماشینی کاشان در این شرکت، از سال 1370 آغاز شد و این کارخانه معتبر برای اطمینان و اعتماد مشتری، برای تمامی فرش های ماشینی ارائه شده، ضمانت نامه و گارانتی معتبر قرار داده است.

فرش کاشان نقشه ستاره گردویی

تراکم در فرش ماشینی تعداد نخ یا گره در طول فرش میباشد که با کاهش تراکم به مراتب نخ کمتری در فرش استفاده میشود که باعث پایین تر شدن هزینه تولید و پاین شدن قیمت فرش میشود . به همین دلیل برای نشستن مناسب می باشد و مقاومت بالاتری در برابر فشار و شستشو دارد. در جدول زیر شما می توانید با توجه به ابعاد مورد نظرتان قیمت فرش 700 شانه را مشاهده کنید. البته با توجه به تغییر پیوسته قیمت ها برای تعیین دقیق قیمت فرش می توانید از کارشناسان فروش که تمام ساعات روز را پاسخگوی شما هستند کمک بگیرید و با ارسال نقشه مورد نظرتان از طریق تلگرام یا سایر شبکه های اجتماعی سایت نسبت به تعیین قیمت دقیق و به روز آن اقدام نمایید.

فرش ماشینی 700 شانه چشمه در 4 رنگ

ضخامت آن ها کمتر از 700 شانه ساده است و توصیه می شود که در مکان های پررفت و آمد از این فرش های ماشینی استفاده نشود. از آنجایی که کیفیت و دوام این بافته ها کمتر از آکریلیک است از این رو توصیه می شود که از اینفرش های 700 شانه ماشینیدر مکان های کم رفت و آمد از قبیل پذیرایی استفاده شود. جنس فرش های 700 شانهمتفاوت است و کیفیت آن ها را نوع الیاف بافته شده تعیین می کند. از آنجایی که 70 درصد وزنفرش های 700 شانهرا نخ خاب آن ها تشکیل می دهد از این رو جنس نخ خاب فرش های هفتصد شانه بسیار اهمیت دارد. نخ تار که به صورت عمودی در این بافته ها در پشت محصول قرار دارد از جنس پلی استر و پنبه است و نخ پود که به صورت عمودی است از جنس کنف و پنبه می باشد. اینفرش های 700 شانه خوب، با تراکم بالا و با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود و ضخامت نخ بافت 700 شانه واقعی، 18 سه لا و 21 است از این رو ظرافت و زیبایی اینفرش زیبا 700 شانهبالاتر از تبدیلی و طرح 700 شانه است که با نخ کلفت‌تر و ضمخت‌تر بافته می شوند.

  • اگر شما از فروشگاهی معتبر و بزرگ خرید نمایید، می توانید از کیفیت محصولات و نحوه خدمات رسانی آن ها آسوده خاطر باشید.
  • بنابراین فرش های 700 شانه نسبت به فرش های 1200 و 1500 شانه، قیمت پایین تری خواهند داشت.
  • این ترنج میانی درطرح های فرش 700 شانهبه صورت دایره ای، ستاره، بیضی، حوض، لوزی و به صورت قاب هایی مستطیلی شکل و یا مربعی شکل باشد.
  • چرا که فرش های اکریلیک هم از دوام و ایستایی بالایی برخوردارند و هم فرش 700 ارتفاع خاب و ضخامتی مناسبی دارد که این موضوع یک نکته مهم برای راحتی نمازگزاران هنگام خرید سجاده فرش است.

فرش ماشینی 700 شانه فروشگاه تخصصی فرش ماشینی-فرش شادرخ