قیمت شستی آسانسور و انواع شاسی آسانسور + مدل های روز پنل

قیمت شستی آسانسور و انواع شاسی آسانسور + مدل های روز پنل

با زاویه دید 178 درجه ، محتوای این صفحه به لطف فناوری IPS و Anti-glare Pro برای همه قابل شرکت فنی مهندسی متالیفت مشاهده است. نمایشگر این پنل از میان دو مدل R100-R200 در رنگهای متنوع قابل انتخاب است . در طراحی جدید ما، این پنل با نمایشگر ریزشی R200 در رنگ های مختلف قابل ارائه می باشد. کابین آسانسور می شود و در درب های لولائی و یا نیمه اتوماتیک استفاده می شوند. بدنه آلومینیوم آنادایز شده سیلور یا مشکی و استیل نگیر ۳۰۴ به ضخامت ۱و ۱.۵ میلیمتر درعرض۲۵۰، ۳۰۰، ۳۵۰ میلیمتر با احتساب دو خط نور در طرفین .

مبنای طراحی پایه برای این پنل نمایشگر سگمنت قرمز و آبی می باشد و قابلیت ارائه با نمایشگر های R100-R200-L100-P100 را دارد. مبنای طراحی پایه برای این پنل نمایشگر سگمنت قرمز و آبی می باشد و قابلیت ارائه با نمایشگر های R100-R200-L100-P100 را دارد . به طور کلی پس از آشنایی با شستی های کابین آسانسور، باید تفاوت هایی که میان شستی که کنار کابین آسانسور در طبقات وجود دارد، با شستی که داخل اتاقک آسانسور تعبیه شده است آشنا شویم. در طبقات مختلف ساختمان یک شستی کنار آسانسورها وجود دارد که به آن دکمه ی احضار نیز می گویند، به این معنا که با فشردن این دکمه آسانسور را به آن طبقه فرا خوانده می شود. شستی دیگر در کابین آسانسور طراحی شده است که شامل کلید های متنوعی از قبیل طبقات مختلف در ساختمان، تهویه اتاق آسانسور، زنگ هشدار، باز و بسته شدن درب و غیره می شود.

  • این طرح به صورت اولیه با استیل آیینه ای تولید می شود؛ اما در صورت تمایل مشتری امکان تولید آن به صورت دودی، برنز و طرح دار نیز وجود دارد.
  • محل قرار گیری این مدل از پنل شستی آسانسور در داخل کابین بوده و از زیبایی و طراحی منحصر به فردی نیز سود می برد.
  • که سبب می شود تا در برخی از موارد توصیه شود تا از آن استفاده شود.
  • اگر فیس پلیت شاسی شما به شکل کاملا آماده و فرم داده شده طراحی شده بود، می توان به منظور استفاده از موارد توکار از مدل های استیل نازک استفاده کرد.

در این نوع از شستی‌ها، جنس دکمه معمولا از استیل و یا پلاستیک آبکاری شده می‎باشد. نوع پلاستیکی آن ا نظر قیمتی مناسبتر است، اما به مرور زمان حالت خود را از دست داده و نمای پنل را زشت می‌کند. نوع استیل علاوه بر زیبایی بیشتر، از استحکام و طول عمر بیشتری نیز برخوردار می‌باشد. یکی از نکاتی که در انتخاب شاسی آسانسور لازم است به آن توجه شود، انتخاب مناسب پنل شاسی آسانسور است. شما باید این قطعه را با توجه به نیاز خود و مکانی که آسانسور در آن قرار دارد انتخاب کنید. به عنوان نمونه اگر در جایی زندگی می‌کنید که رطوبت هوا بالا است، به دلیل احتمال زنگ زدگی، انتخاب پنل شاسی آهنی برای آسانسور شما مناسب نیست.

مرکز فروش قطعات آسانسور

نامرغوب بودن پنل شاسی ممکن است در آینده باعث بروز هزینه‌های اضافی گردد. یکی از مهم ترین ویژگی های شستی آسانسور مدیا، نشان استاندارد و گارانتی آن است و به همین دلیل آن را به بهترین شستی آسانسور تبدیل کرده است. این پنل قابلیت ارائه با کلید های M101،M103،M104 ،M105 ،M107 ،M108 ،M109 ،M110 ، M111، WL، WP را دارد.

شاسی طبقات آسانسور کد1205 | تعویض شستی آسانسور

اگر فیس پلیت شاسی شما به شکل کاملا آماده و فرم داده شده طراحی شده بود، می توان به منظور استفاده از موارد توکار از مدل های استیل نازک استفاده کرد. به همین دلیل و به خاظر امکان نصب توکار این مدل، نیازی به استفاده از قوطی در داخل دیوار ندارید. تا آن را درون دیوار یا بر روی چهارچوب درب بخواهید نصب کنید. اما این مورد را نیز در نظر بگیرید، که اگر پلیت توکار فاقد پرس شدگی و یا امکان هرگونه فرم دهی را نداشت، بهتر است از این مدل استفاده نکنید. چرا که در این شرایط حداقل میزان ضخامت در نظر گرفته شده برای پلیت، 1.5 میلی متر می باشد.

در مکانیزم های مکانیکی، جنس فیس پلیت پشتی آن از استیل، پلاستیک آبکاری شده و یا پلکسی می باشد. معمولا قیمت جنس پلاستیک های آب شده در مقایسه با انواع دیگر کم تر است. ضمن اینکه به دلیل کیفیت پایین تر آن و کاهش اثر بخشی پس از مدت زمان طولانی بهتر است افراد از این نوع استفاده نکنند.