Casa Josephine: خانه روستایی و B&B ​​یک زوج طراح در ریوجا، اسپانیا

استودیوی کاسا جوزفین inigo aragon 4 1

اینیگو آراگون و پابلو لوپز ناوارو شاید پویاترین ستاره های طراحی اسپانیا باشند. آنها با هم استودیو Casa Josephine مستقر در مادرید را تشکیل می دهند که در سال 2012 پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در رشته عکاسی، تاریخ هنر و طراحی مد تاسیس کردند. و از آن زمان، آنها در یک مسیر سریع صعودی قرار گرفته اند.

امروز، پابلو و اینیگو خانه روستایی خود را در شهر کوچک سورزانو، در منطقه شراب ریوخا در شمال اسپانیا به ما نشان می‌دهند. پابلو از طریق ایمیل برای ما نوشت: “ما خانه را 13 سال پیش خریدیم، آن را به طور کامل بازسازی کردیم و دو سال پیش دکوراسیون را بازسازی، طراحی و سازماندهی مجدد کردیم.” این خانه دلباز، شاد و بی عیب و نقص طراحی شده است، با اتاق های رنگی و نقاشی های دیواری توسط معمار و دیوارنگار الویرا سولانا. پابلو می‌افزاید: «به‌جای تمرکز بر مجموعه‌ای از قطعات طراح، می‌خواستیم دکوراسیون فضایی سرشار از رفاه ایجاد کند». رنگ ها، مبلمان و منسوجات بر اساس این ایده انتخاب می شوند.

بهترین؟ برای خوش شانسی همه، این زوج خانه را به عنوان یک تخت خواب و صبحانه اداره می کنند و پنج اتاق مهمان برای اقامت در دسترس است.

برای پیش نمایش به ما بپیوندید.

عکاسی توسط Ricard Labougle توسط استودیو Casa Josephine، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد.

ورودی کازا ژوزفین  \2\20;این یک خانه روستایی است و ما 12 می خواستیم
بالا: ورودی Casa Joséphine. پابلو توضیح می‌دهد: «این یک خانه روستایی است و ما می‌خواستیم به معماری از پیش موجود و بافتی که خانه در آن قرار دارد بسیار احترام بگذاریم.
برو تو.  این یک خانه خانوادگی بود که عمدتاً در دهه 1920 ساخته شد
بالا: رفتن به داخل. پابلو توضیح می دهد: «این یک خانه خانوادگی بود که عمدتاً در دهه 1920 ساخته شد، و ما می خواستیم روح یک خانه تابستانی با احتیاط، بی تکلف و آرام را حفظ کنیم، جایی که قطعاتی از دوره ها، سبک ها و سبک های مختلف ترکیب می شوند. و حتی کیفیت ها ممکن است. . عکس از اینیگو آراگون.
خانه در مجموع تقریباً 300 متر مربع (یا 3300 فوت مربع) با 14 متر مربع است
در بالا: خانه در مجموع حدود 300 متر مربع (یا 3300 فوت مربع) است، با طاقچه های ساخته شده در سراسر، مانند اینجا در اتاق غذاخوری. عکس از اینیگو آراگون.

منبع: https://www.remodelista.com/posts/casa-josephine-studio-bed-breakfast-rioja-spain/

  happy kitchen renovation
Premium black unisex t shirt. Manotobet – the best site for betting and casino games.