Civilian از «عظمت» سینماهای اولیه برای دفاتر Sandbox Films ساخته شده است

استودیوی نیویورکی Civilian دفتر مرکزی یک شرکت تولید مستند را در منطقه Flatiron منهتن طراحی کرده است که شامل یک اتاق نمایش تحت تأثیر هنر دکو است.

دفاتر Sandbox Films برنده جایزه در یک آسمان خراش نئوگوتیک نمادین دهه 1920 واقع شده اند و اولین فضای کاری اختصاصی خود را در اختیار شرکت قرار می دهند.

پذیرایی اداری با اتاق جلسه که از طریق درهای شیشه ای کشویی سبز نعنایی قابل مشاهده استپذیرایی اداری با اتاق جلسه که از طریق درهای شیشه ای کشویی سبز نعنایی قابل مشاهده است
فضای داخلی مدنی دفاتر Sandbox Films از چندین مرجع، از سینماهای قدیمی گرفته تا رنگ‌های مدرنیست دانمارکی، پول هنینگسن استفاده می‌شود.

این طرح که در 4200 فوت مربع (390 متر مربع) گسترده شده است، شامل یک منطقه پذیرایی با پلان باز است که همچنین به عنوان فضای رویداد، اتاق کنفرانس، دفاتر خصوصی و طرح باز و همچنین اتاق های تولید و ویرایش عمل می کند.

همچنین یک اتاق نمایش ۲۲ صندلی با سیستم صوتی Dolby Atmos وجود دارد که تیم و بازدیدکنندگانشان می‌توانند ویرایش‌های تکمیل‌شده یا در حال انجام را پیش‌نمایش کنند.

یک مبل شخصی دو طرفه که با پارچه مخملی و بوکل پوشیده شده استیک مبل شخصی دو طرفه که با پارچه مخملی و بوکل پوشیده شده است
در مرکز پذیرایی یک مبل دو طرفه سفارشی قرار دارد که با پارچه های مخملی و فرانسوی روکش شده است.

این شرکت تولید مستند غیرانتفاعی فیلم‌های علمی سینمایی می‌سازد که بسیاری از آنها برنده یا نامزد جوایز معتبر شده‌اند.

از جمله آتش عشق، نامزد بهترین مستند بلند در نود و پنجمین جوایز اسکار در سال 2022؛ فتوم برنده امی؛ برنده ساندنس All the Light، Everywhere; و Fireball به کارگردانی مشترک ورنر هرتزوگ.

اتاق جلسه با میز با پایه های خاکستری و رویه لاکی سفیداتاق جلسه با میز با پایه های خاکستری و رویه لاکی سفید
یکی دیگر از طراحی های سفارشی میز اتاق جلسه است که دارای پایه های خاکستری و رویه لاکی سفید است.

“این فضا با الهام از عشق مهمانان (ما) به هنر داستان سرایی، از عظمت استکهلم و آمستردام از امکانات رفاهی غنی و در عین حال سینماهای اولیه صمیمی، سینماهای آرت دکو، ژست های رنگی معماری توسط طراح مدرنیست دانمارکی پول الهام گرفته است. هنینگسن. سیویلیان گفت، و دنیای ناپدید شده نیویورک بین دو جنگ که توسط پروژه برادوی برانگیخته شد.

قسمت پذیرش حول یک نوار دایره‌ای سنگی متمرکز شده است که در طول روز انباری کارکنان را مشخص می‌کند و می‌توان از آن برای سرو غذا و نوشیدنی در طول رویدادها استفاده کرد.

  تئاتر فرانک لوید رایت در ویسکانسین پس از پنج سال بازسازی بازگشایی می شود
یک جفت صندلی گردان Milo Boughman با میز بغل مجسمه اییک جفت صندلی گردان Milo Boughman با میز بغل مجسمه ای
قطعات قدیمی یافت شده برای این فضا شامل یک جفت صندلی گردان Milo Boughman است

این تیم گفت: «با یک صفحه نمایش فعال، رویدادها، و یک برنامه اقامت برای فیلمسازان مستقل، این فضا به عنوان یک دفتر و همچنین مرکز ثقل پویا برای جامعه فیلم های غیرداستانی نیویورک به عنوان یک کل عمل می کند.

یک مبل دو طرفه حلقه ای و مخملی سفارشی، با الهام از Pierre Chareau، روبروی یک جفت صندلی گردان Milo Boughman بازسازی شده قرار دارد.

محوطه بار و انباری با دیوارهای گچی و نازک کاری بلوطمحوطه بار و انباری با دیوارهای گچی و نازک کاری بلوط
منطقه بار در پذیرش به عنوان انباری در طول روز عمل می کند و برای سازماندهی رویدادها در شب استفاده می شود.

سرستون ها به صورت ردیفی در امتداد کناره های تیرهای سقف موجود نصب شده اند و دیوارکوب های اضافی به دیوار گچ کاری شده انبار تعبیه شده اند.

ستون های سازه ای در روکش تراورتن پیچیده شدند تا آستانه های بین فضاهای مختلف برجسته شود.

صندلی‌های گردان جلوی یک پارتیشن آبی پررنگ، با پوستر فیلم در پشتصندلی‌های گردان جلوی یک پارتیشن آبی پررنگ، با پوستر فیلم در پشت
کارهای چوبی و پوسترهای فیلم یادآور سینماهای آرت دکو هستند

در دو طرف پذیرش، پارتیشن‌های آکوستیک با پانل‌های شیشه‌ای و قاب‌های سبز نعنایی، اتاق کنفرانس روشن و یک دفتر خصوصی را احاطه کرده‌اند.

اتاق کنفرانس با یک میز جلسه با طراحی سفارشی که ترکیبی از قاب خاکستری جامد و رویه لاکی منحنی براق است که توسط صندلی‌های کلاسیک Tobia Scarpa Sling احاطه شده است، مبله شده است.

یک فضای کاری مشترک با میزهای نشستن، جداکننده های بلوط و تاقچه های فراوان برای گیاهانیک فضای کاری مشترک با میزهای نشستن، جداکننده های بلوط و تاقچه های فراوان برای گیاهان
یک فضای کاری مشترک شامل میزهای نشستن، جداکننده های بلوط و تعداد زیادی تاقچه برای گیاهان است.

از قسمت پذیرش، درب نئون بورگوندی به اتاق نمایش منتهی می شود، جایی که سه سطح صندلی مانند یک مینی سینما رو به صفحه نمایش بزرگ است.

صندلی های بالشتکی با پارچه آبی پودری ملایم پوشانده شده اند که با پوشش گردویی متضاد است و پانل های دیواری پشم قهوه ای جذب صدا که تجهیزات را پنهان می کند.

هر صندلی دارای یک میز با دسته های جداگانه برای قرار دادن نوشیدنی یا نوشتن یادداشت است که با یک نور کوچک ایجاد شده با همکاری Lambert et Fils تکمیل می شود.

  مجموعه فضای باز sss x lulu و گرجستان

دفاتر خصوصی بیشتر، اتاق‌های ویرایش عایق صدا و فضای کاری باز از طریق یک راهرو کوتاه L شکل قابل دسترسی هستند.

اتاق غربالگری 22 نفره با سه سطح صندلیاتاق غربالگری 22 نفره با سه سطح صندلی
یک اتاق نمایش 22 نفره به تیم و بازدیدکنندگانش امکان پیش نمایش فیلم های مستند را می دهد

در محل کار مشترک، میزهای نشستن دارای پانل های تقسیم کننده بلوط سفید هستند و روی آنها یک تاقچه سنگی برای نمایش اشیا و گیاهان قرار داده شده است.

سیویلیان گفت: «این پروژه به ما این فرصت را داد تا از بسیاری از مراجع الهام بخش، از مکان نمادین آن در برادوی گرفته تا معماری تئاتر تاریخی، الهام بگیریم تا فضایی مرتفع و لایه ای ایجاد کنیم که از کارهای Sandbox برای ارتقای استعداد سینمای مستند پشتیبانی می کند. شرکت -بنیانگذار Ksenia Kagner.

صندلی های اتاق پروجکشن با میز با تکیه گاه دستصندلی های اتاق پروجکشن با میز با تکیه گاه دست
اتاق‌های نمایش دارای سیستم صوتی Dolby Atmos هستند و شامل صندلی‌هایی با میزهای بازویی جداگانه برای لذت بردن از نوشیدنی یا نوشتن یادداشت هستند.

او افزود: «ما همچنین احساس کردیم مهم است که به اولویت‌های در حال تغییر محل کار مدرن، ایجاد فضاهای باز و چند منظوره که تعامل را تشویق می‌کند و حس اجتماعی را تقویت می‌کند، پاسخ دهیم.»

Civilian در سال 2018 توسط Kagner و Nicko Elliott تأسیس شد و طراحان از آن زمان پروژه‌هایی را از تبدیل انبار کتاب تاریخی دیترویت به دفتر مرکزی شرکت فناوری Newlab تا بازسازی خانه شهری تاریخی Bed-Stuy برای خود به پایان رسانده‌اند.

عکاسی توسط کریس موتالینی انجام شده است.


اعتبار پروژه:

مشتری: فیلم‌های سندباکس (بنیاد سیمونز)
نماینده مشتری: کوشمن و ویکفیلد
محدوده مدنی: طراحی داخلی، جهت خلاقانه، طراحی مبلمان
معمار مرجع: معماران LB
مهندس مکانیک: مهندسان BM
مهندس سمعی و بصری: اشباح
مهندس آکوستیک: WSDG
مشاور استودیو تولید: تام پل
ارائه دهنده: شرکای L&K

منبع: https://www.dezeen.com/2023/12/23/sandbox-films-offices-new-york-civilian/

Domki na działkę kujawsko pomorskie. See. Tiny tales, big values.